23-27 листопада 2020 року в рамках проєкту «Ініціатива академічної доброчесності та якості освіти» (Academic Integrity and  Quality Initiative – Academic IQ), який упроваджується Американськими Радами з  міжнародної освіти за сприяння Посольства США в Україні, Міністерства освіти і науки  України та Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти, відбулися семінари із 60 центрами внутрішнього забезпечення якості освіти закладів вищої освіти України на платформі Zoom.

В програмі першого заходу від  Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного взяли участь доценти кафедри ТСС АПК Наталя Болтянська та Радміла Скляр.

Проєкт передбачає надання навчальної та технічної підтримки персоналу центрів внутрішнього забезпечення якості освіти закладів вищої освіти. Ця підтримка полягає у створенні ефективної моделі моніторингу якості освіти, виявленні ключових проблем і причин порушень принципів академічної доброчесності учасниками освітнього процесу та наданні експертних рекомендацій із забезпечення якості освіти. (Детальніше…)

Доцент кафедри ТСС АПК  Радміла Скляр