17 листопада на кафедрі «Технічний сервіс та системи в АПК» було проведено олімпіаду з дисципліни «Гідравліка та гідроприводи» на тему: «Гідростатика і Гідродинаміка» для здобувачів ступеня вищої освіти «Бакалавр» зі спеціальності 133 «Галузеве машинобудування» під керівництвом д.т.н., професора Журавля Дмитра Павловича.
Метою проведення олімпіади з дисципліни «Гідравліка та гідроприводи» є:
– виявлення та розвиток обдарованої студентської молоді;
– сприяння реалізації її творчих здібностей;
– стимулювання творчої праці студентів;
– формування кадрового потенціалу для дослідницької, виробничої, адміністративної і підприємницької діяльності;
– відбір студентів для участі у всеукраїнських та міжнародних олімпіадах.
Кожен учасник послідовно у два етапи виконував наступні завдання.
Перше завдання полягало у розв’язуванні задач за тематикою. Правильно виконані задачі оцінювались в 10 балів.
Друге завдання полягало у відповідях на тести. Час, що відводився на виконання складав 15 хвилин. Правильні відповіді оцінювались в 10 балів.
Переможців визначали згідно заповненого протоколу за сумою набраних балів. За успішну участь в олімпіаді переможці одержали додаткові бали до свого загального рейтингу з дисципліни «Гідравліка та гідроприводи»: І-е місце – 20 балів; ІІ-е місце – 15 балів; ІІІ-е місце – 10 балів. За участь в олімпіаді студенти також одержали по 5 балів до свого загального рейтингу з дисципліни «Гідравліка та гідроприводи» за умови участі в усіх перелічених вище етапах.
Всього в олімпіаді прийняло участь 12 студентів з 31ГМ та 11СГМ груп.

Прізвища переможців олімпіади:
І-е місце – студентка 31ГМ групи Фірсова О. М.
2-е місце – студент 11СГМ групи Яхін Д. А.
3-е місце – студент 11СГМ групи Генчев М. С.

Професор кафедри ТСС АПК Дмитро ЖУРАВЕЛЬ