Важливе значення для інноваційного розвитку українського суспільства має підвищення якості вищої освіти, що має не лише педагогічний чи суто науковий, а й соціальний, політичний та управлінський контекст. Тому проблема забезпечення якості вищої освіти України набуває особливої актуальності. Про це свідчать державні програми розвитку вищої освіти, а також новий Закон «Про вищу освіту», в якому вперше з’являється окремий розділ, що присвячується проблемам забезпечення якості вищої освіти в Україні.

11 грудня 2019 року в ВСП «Новокаховський  коледж ТДАТУ» відбувся науково-методичний семінар, присвячений  питанням забезпечення якості вищої освіти, на якому були присутні представники кафедри ТСС АПК: перший проректор, к.т.н., проф. Скляр О.Г. та начальник Науково-методичного центру, к.т.н., доц. Болтянська Н.І.

Науково-методичний семінар був присвячений наступним питанням:

• удосконалення системи якості підготовки фахівців та їх атестації;
  • удосконалення навчально-методичного та інформаційного забезпечення освітнього процесу;
  • посилення практичної підготовки здобувачів та працевлаштування випускників;
  • розвиток інформатизації коледжу.

За результатами проведеного науково-методичного семінару були підведені підсумки, обговорені пропозиції та зауваження щодо розглянутих питань (детальніше…).