Згідно затвердженого плану на кафедрі «Технічний сервіс та системи в АПК»  19 травня 2020 року доц., к.т.н. Болтянською Н.І. була проведена олімпіада на тему «Сучасне тваринництво – таке цікаве і захоплююче» з дисципліни «Машиновикористання техніки в тваринництві». Метою проведення олімпіади є визначення ступеня оволодіння необхідними знаннями та навичками здобувачами вищої освіти з означеної дисципліни. В олімпіаді прийняли участь 17 здобувачів вищої освіти.

Проводилась олімпіада в три етапи в режимі онлайн із застосуванням платформи ZOOM. На олімпіаду були запрошені куратор 13 МБАІ групи д.т.н. Караєв О.Г та заступник декана МТФ к.т.н. Мітін В.М. Загальна кількість балів, набраних кожним учасником олімпіади, визначалась додаванням усіх балів отриманих за кожен етап. Переможцями олімпіади стали студенти, які набрали максимальну кількість балів.

За успішну участь у олімпіаді переможці одержали додаткові бали до свого загального рейтингу:

І-е місце поділили магістри 13 МБАІ групи Роїк Євген та Скворцов Андрій і отримали по 15 балів до загального рейтингу з означеної дисципліни.

ІІІ-е місце зайняв магістр 13 МБАІ групи Литвиненко Денис і отримав 10 балів до загального рейтингу.

За участь в олімпіаді учасники одержують по 5 балів до свого загального рейтингу з дисципліни (детальніше…).