З метою підвищення якості підготовки і виховання спеціалістів з вищою освітою, здатних творчо застосовувати в практичній діяльності найновіші досягнення науково-технічного прогресу на кафедрі ТСС АПК створено 8 клубів за інтересами.

Завдяки отриманим практичним навичкам в клубі «Метролог» під керівництвом доц. Паніної В.В. п’ять студентів приймали участь у олімпіаді з дисципліни «Взаємозамінність, стандартизація та технічні вимірювання» і отримали призові місця (1 місце – Недеря О.О. 23 С АІ група, 2 місце – Алдошин А.С. 23 С АІ група).

Отримані знання можна використовувати під час навчальної та виробничої практики, при підготовці доповідей на конференції, інформаційних семінарах, при написанні курсових та дипломних робіт.