18-го листопада 2021 року, відбулась робоча поїздка до підшефних шкіл Бердянського району Запорізької області (обʼєднаного). Профорієнтаційні групи працювали у складі: проф. Скляра О.Г. та ст. викл. Дерези С.В. – Приморський район (у теперішній час входить до складу Бердянського району Запорізької області).,  ст. викл. Бондаря А.М. та ст. викл. Новика О.Ю. – Бердянський район Запорізької області.

Було відвідано 15 шкіл, а саме:

Єлисеївський НВК, Радолівську ЗОШ, Зеленівську ЗОШ, Юр’ївську ЗОШ, Інзівську ЗОШ, Коларівський НВК, Орлівську ЗОШ, Партизанську ЗОШ., Дмитрівську ЗОШ, Троянську ЗОШ, Андрівську ЗОШ, Новотроїцьку ЗОШ; Андріївську ЗОШ, Осипнківську ЗОШ, Н.Петрівську ЗОШ.

Під час зустрічі, майбутні випускники, отримали оновлену інформацію про спеціальності нашого університету і відповідно, на які предмети ЗНО необхідно зареєструватись, щоб на них вступити. Велика увага була приділена проведенню предметних олімпіад, які дають можливість отримати додаткові бали при вступі до ЗВО. Майбутні випускники дали згоду на участь в олімпіаді, а керівництво навчальних закладів посприяє її проведенню у визначені терміни.

Також була надана інформація про підготовчі курси в нашому ЗВО, яка також зацікавила майбутніх випускників.

Ст. викл. кафедри ТСС АПК Бондар А.М.