Жити від лекції до лекції – нудно. У Європі та США студенти давно об’єднуються в клуби за інтересами, щоб зробити своє дозвілля насиченим.

На кафедрі ТСС АПК організовано студентський клуб за інтересами «Метролог». Що ж таке метрологія? Це наука про вимірювання. Метрологія допомагає забезпечити якість товарів та послуг. Вона також створює основу для чесної торгівлі як на внутрішньому, так і на міжнародному ринках. Законодавчою основою у сфері метрології є Закон України «Про метрологію та метрологічну діяльність», який регулює відносини, що виникають в процесі провадження метрологічної діяльності.

Для чого потрібна метрологія? Метрологія сприяє: чесній торгівлі через застосування стандартів та міжнародних сертифікатів; промисловим інноваціям; інноваційним виробничим процесам та впровадженню нового обладнання.

Сьогодні вимірювання  і метрологія пронизують всі сфери життя. Метрологія стала наукою, без знання якої не може обійтися жоден фахівець будь-якої галузі. В теперішній час метрологія розвивається за різними напрямками. Для поширення вмінь з вимірювань доцентом  Паніною В.В. було проведено ознайомлення учасників клубу з існуючим обладнанням в лабораторії Технічних вимірювань в машинобудівництві та ремонті з метою визначення інтересів студентів.

Доцент кафедри ТСС АПК Валерія Паніна