Закінчуючи заклад вищої освіти, майбутній фахівець повинен мати високу конкурентоспроможність на ринку праці. Науково-дослідна робота є однією з ланок формування якісного рівня освіти в усіх закладах вищої освіти України. Вона  передбачає навчання студентів методології і методиці дослідження, а також систематичну участь у дослідницькій діяльності, застосування технологій та вмінь творчого підходу для вирішення певних наукових завдань. Найефективніше науково-дослідна робота реалізується в студентських наукових гуртках. Гурток допомагає розвинути творче та аналітичне мислення, розширити світогляд студента-гуртківця, виробити вміння застосовувати теоретичні знання і сучасні методи в практичній діяльності.

При кафедрі створено науковий студентський гурток «Підвищення післяремонтної довговічності вузлів тертя шестеренних насосів». Керівник гуртка асистент Ольга В’юник. Перше засідання відбулось 14 вересня на якому були розглянуті існуючі види шестеренних насосів та їх будова.

Асистент  кафедри ТСС АПК  В’юник О.В.