Центр інформаційних технологій і систем ТДАТУ в квітні підбив підсумки діяльності веб-сайтів кафедр університету за наступними вебометричними параметрами: присутність (PRESENCE) – об’єм сайту кафедри та кількість розміщених документів, видимість, прозорість (VISIBILITY) – кількість зовнішніх гіперпосилань на сайт кафедри та відкритість (OPENNESS) та науковість (or SCHOLAR) – кількість цитувань публікацій викладачів кафедри, проіндексованих академічною пошуковою системою Google Scholar та бібліографічною реферативною базою даних Scopus.

За сумою показників сайт кафедри ТСС АПК  за перший квартал посів перше місце.  (Детальніше…)

Вітаємо кафедру з важливим досягненням, бажаємо успіхів та звершень в майбутньому!

Доцент кафедри ТСС АПК Наталя Болтянська