Центр інформаційних технологій і систем ТДАТУ в жовтні традиційно підбив підсумки діяльності веб-сайтів кафедр університету  за наступними вебометричними параметрами: Присутність (об’єм сайту кафедри та кількість розміщених документів); Видимість, прозорість (кількість зовнішніх гіперпосилань на сайт кафедри); Відкритість (кількість цитувань публікацій викладачів кафедри, проіндексованих академічною пошуковою системою Google Scholar).

За сумою показників сайт кафедри ТСС АПК  за третій квартал зайняв перше місце. Щодо окремих показників, то наша кафедра зайняла перше місце за показниками Присутність (PRESENCE) та Видимість, прозорість (VISIBILITY). За показником Відкритість (OPENNESS) кафедра зайняла друге місце, піднявшись на одну сходинку в порівнянні з результатом за попередній другий квартал.  (детальніше…).

Вітаємо кафедру з важливим досягненням, бажаємо успіхів та звершень в майбутньому!

Доцент кафедри ТСС АПК Наталя Болтянська