Центр інформаційних технологій і систем ТДАТУ підбив підсумки діяльності веб-сайтів кафедр університету у 2019 році за вебометричними параметрами, наближеними до показників міжнародного рейтингу Webometrics: Присутність (об’єм сайту кафедри та кількість розміщених документів); Видимість, прозорість (кількість зовнішніх гіперпосилань на сайт кафедри); Відкритість (кількість цитувань публікацій викладачів кафедри, проіндексованих академічною пошуковою системою Google Scholar).

За підсумками 2019 року сайт кафедри технічного сервісу та систем в АПК, яку очолює д.т.н., професор Володимир Аксентійович Дідур, Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного був визнаний найкращим у 2019 році та відповідно посів першу сходинку. Щодо окремих категорій то кафедра ТСС АПК стала переможцем за показниками Присутність (PRESENCE) та Видимість, прозорість (VISIBILITY).

Вітаємо кафедру з важливим досягненням, бажаємо успіхів та звершень в майбутньому!