Центром інформаційних технологій і систем університету щоквартально проводиться моніторинг сайтів кафедр нашого університету. 10 квітня ЦІТІС оголосив вебометричний рейтинг веб-сайтів кафедр ТДАТУ за І квартал 2020 року за наступними параметрами:

1. Присутність (PRESENCE) – об’єм сайту кафедри та кількість розміщених документів;
2. Видимість, прозорість (VISIBILITY) – кількість зовнішніх гіперпосилань на сайт кафедри;
3. Відкритість (OPENNESS) – кількість цитувань публікацій викладачів кафедри, проіндексованих академічною пошуковою системою Google Scholar.

Перше місце, за сумою трьох показників, посів сайт кафедри технічного сервісу та систем в АПК, зайнявши перші сходинки за показниками присутність і видимість, прозорість та третє місце за показником відкритість (детальніше…).