Центром інформаційних технологій і систем університету щоквартально проводиться моніторинг сайтів кафедр нашого університету. 10 жовтня ЦІТІС оголосив вебометричний рейтинг веб-сайтів кафедр ТДАТУ за ІІІ квартал 2021 року за наступними параметрами:

Присутність (PRESENCE). Об’єм сайту кафедри та кількість розміщених документів (5%).
Видимість, прозорість (VISIBILITY). Кількість зовнішніх гіперпосилань на сайт кафедри (50%).
Відкритість (OPENNESS) та науковість (or SCHOLAR). Кількість цитувань публікацій викладачів кафедри, проіндексованих академічною пошуковою системою Google Scholar та бібліографічною реферативною базою даних Scopus (45%).

Перше місце, за сумою трьох показників, посів сайт кафедри технічного сервісу та систем в АПК. (Детальніше…)

Вітаємо кафедру з важливим досягненням, бажаємо успіхів та звершень в майбутньому!

Доцент кафедри ТСС АПК Наталя Болтянська