Вебометричний рейтинг університетів світу – один з рейтингів за яким аналізують ступінь представлення діяльності університетів в Інтернет-просторі. Рейтинг складають з 2004 року і публікують двічі на рік (у червні-липні та січні). Його складає Лабораторія кіберметрики («Cybermetrics Lab») Національної дослідницької ради Іспанії («Spanish National Research Council», CSIC), яка діє при Міністерстві науки та інновацій Іспанії. Рейтинг починався з аналізу 6 000 університетів у 2004 році, на сьогодні аналізують понад 20 000 закладів вищої освіти і визначають їхнє місце відповідно до ступеня представлення своєї діяльності в Інтернет-просторі, застосовуючи свою власну методологію оцінки.

Центром інформаційних технологій і систем університету проводиться щоквартальний моніторинг сайтів кафедр. 9 січня 2020 року ЦІТІС оголосив результати вебометричного рейтингу веб-сайтів 27 кафедр нашого університету за ІV квартал 2019 року.

Веб-сайт кафедри технічного сервісу та систем в АПК за сумою трьох показників посів перше місце, зайнявши перші сходинки за показниками присутність та видимість, прозорість (детальніше…).