Центр інформаційних технологій і систем ТДАТУ 10 липня підбив підсумки діяльності веб-сайтів кафедр університету за IІ квартал 2020 року за вебометричними параметрами, наближеними до показників міжнародного рейтингу Webometrics: Присутність (об’єм сайту кафедри та кількість розміщених документів); Видимість, прозорість (кількість зовнішніх гіперпосилань на сайт кафедри); Відкритість (кількість цитувань публікацій викладачів кафедри, проіндексованих академічною пошуковою системою Google Scholar).

За сумою показників перша трійка лідерів виглядає наступним чином:
1 місце – Кафедра технічного сервісу та систем в АПК
2 місце – Кафедра електротехніки і електромеханіки імені професора В.В.Овчарова
3 місце – Кафедра іноземних мов

Щодо окремих категорій то кафедра ТСС АПК  зайняла перше місце за показниками Присутність (PRESENCE) та Видимість, прозорість (VISIBILITY) та третє місце за показником Відкритість (OPENNESS) (детальніше…).

Вітаємо кафедру з важливим досягненням, бажаємо успіхів та звершень в майбутньому!