В рамках виконання науково-технічної програми ТДАТУ «Технічне забезпечення інноваційних технологій в агропромисловому комплексі» (номер державної реєстрації 0121U110251) 26 квітня 2021 року був укладений договір на створення науково-технічної продукції між Таврійським державним агротехнологічним університетом імені Дмитра Моторного та селянським фермерським господарством «Успіх» про нижченаведене:

1. Замовник доручає, а Виконавець за плату зобов’язується провести за завданням Замовника науково-дослідну роботу за темою: «Проєкт по вирощуванню перепелів яйценосного та бройлерного напряму».
  2. Належність роботи до науково-технічних програм обумовлена Законом України «Про наукову і науково-технічну діяльність» від 26 листопада 2015 р. №848-VIІІ та Законом України «Про вищу освіту» від 01 липня 2014 р. № 1556-VII.
  3. Зміст і терміни виконання основних етапів науково-дослідних робіт визначаються календарним планом, який міститься в додатку 1 до цього Договору.
  4. Результатами науково-дослідних робіт за цим Договором є бізнес-план по вирощуванню перепелів яйценосного та бройлерного напряму в умовах селянського фермерського господарства «Успіх» Василівського району Запорізької області.
  5. Використання НТП за цим Договором здійснюється Замовником шляхом впровадження у виробничий процес.

За проведення науково-дослідних робіт за цим Договором Замовник перераховує на поточний рахунок ТДАТУ на підставі акту здавання-приймання НТП 10000.00 грн. Відповідальним науковим керівником за цим Договором є доцент кафедри «Технічний сервіс та системи в АПК» Борис БОЛТЯНСЬКИЙ.

Доцент кафедри ТСС АПК Борис БОЛТЯНСЬКИЙ