З 18 по 20 листопада в Бізнес-Конгрес-Центрі «101 Tower» м. Київ приймало XIV-ту Міжнародну науково-практичну конференцію «Вища освіта України у контексті інтеграції до Європейського освітнього простору» в рамках якої відбулись Навчально-демонстраційні сесії «Інноваційні методи викладання, навчання й менеджменту: новітні світові та європейські практики», на які  були запрошені вчителі, викладачі та керівники навчальних закладів, розробники і дослідники освітніх технологій та менеджери освітньої сфери.

Делегатами від Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного стали викладачі кафедр технічного сервісу та систем в АПКк.т.н., доц. Скляр Р.В. і ТМ та КП імені професора В.М. Найдиша – к.т.н., доц. Дереза О.О.

Навчально-демонстраційні сесії проходили за трьома напрямами: 1. Інноваційні методи викладання: новітнє в європейській освітній практиці, 2. Інновації в освітньому менеджменті: стратегічне планування, проектний менеджмент, технології  управління якістю, 3. Комп’ютерні технології в сучасній освіті: революція можливостей. Найбільш корисними на думку доцента Радміли Вікторівни Скляр стали такі програми тренінг-марафону:

– Майстер-клас «Від інтересів до цілі, від цілі до планів та реалізації»;

– Мультимедійна майстерня «Мультимедійна технології в сучасній освіті: робочий кейс Викладача 3.0»;

– Мастер-клас «Тренинговые технологии ЭНЕРДЖАЙЗИНГА и АЙСБРЕЙКИНГА в структуре урока / лекции»;

– Мастер-клас «Розмова про Soft Skills»;

– Презентація-прев’ю «Медіаосвіта як технологія»;

– Мультимедійна майстерня «KAHOOT ресурс для створення вікторин, дидактичних ігор і тестів»

–  Майстер-клас «Комунікаційна компетентність: навички ефективної комунікації»;

– Майстер-клас «ЭЙДЕТИКА в учебном процессе. Запоминаем легко и весело».

Результатом проведеного заходу стали незабутні враження від проведених майстер-класів ведучих спікерів та отримані сертифікати участі в сесії (читати детальніше…)