tss-apk-uchasnyky-2-mnpk-ahroinzhenerija-suchasni-problemy..7-8 листопада 2019 року в Національному університеті біоресурсів і природокористування України відбулась ІІ Міжнародна науково-практична конференція «Агроінженерія: сучасні проблеми та перспективи розвитку», присвячена 90-й річниці з дня заснування механіко-технологічного факультету НУБіП України, результати якої відображено в Збірнику тез.

В конференції прийняли участь вчені, науковці, науково-педагогічні працівники, наукові співробітники, аспіранти і докторанти, які розглядали нинішній стан та шляхи розвитку агроінженерної галузі економіки України, надійності технічних систем, технологій і техніки інженерії, удосконалення та нові розробки технологічних процесів, технічних засобів. Активну участь в конференції прийняли і співробітники кафедри ТСС АПК: Скляр О. Г., Скляр Р. В., Болтянська Н.І. та Комар А.С.