4 – 6 вересня 2019 року спільними зусиллями Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного та Харківського державного університету харчування та торгівлі в м. Мелітополь була проведена ІІІ Міжнародна науково-практична конференція «Інноваційні аспекти розвитку обладнання харчової і готельної індустрії в умовах сучасності».

У заході прийняли участь науковці з 59 навчальних закладів та організацій 17 країн світу. Конференція була проведена на базі кафедри обладнання переробних і харчових виробництв імені професора Ф.Ю. Ялпачика ТДАТУ імені Дмитра Моторного та СОК «Салют», що розташований на березі Азовського моря (смт. Кирилівка). Асистент кафедри технічного сервісу та систем в АПК Ольга Володимирівна В’юник прийняла активну участь у цьому міжнародному заході.

Гості міжнародної конференції відвідали Національний історико-археологічного заповідник “Кам’яна могила” (детальніше…).