11 липня в Таврійському державному агротехнологічному університеті імені Дмитра Моторного розпочалась вступна кампанія 2019-20 навчальних років! Представниками приймальної комісії ТДАТУ ім. Дмитра Моторного від кафедри технічного сервісу та систем в АПК спеціальності 208 «Агроінженерія» стали ст. викл. Олексій Юлійович Новик та технік І категорії Артем Станіславович Комар, стаж роботи технічними секретарями представників приймальної комісії складає 11 та 4 роки відповідно.

Предмети зовнішнього незалежного оцінювання знань для вступу до ТДАТУ на спеціальність 208 «Агроінженерія» у 2019 році:

predmeti-zno-specіalnostі-208-agroіnzhenerіya-tdatu-2019

Перелік предметів ЗНО 2019 (по іншим спеціальностям ТДАТУ ім. Дмитра Моторного)

В 2019 році вперше по спеціальності 208 «Агроінженерія» на механіко-технологічному факультеті ТДАТУ ім. Дмитра Моторного виконується набір на три освітні програми:

1. Агроінженерія
  2. Механізація зрошуваного землеробства
  3. Технічний сервіс машин та обладнання (було відкрито саме на кафедрі технічного сервісу та систем в АПК, детальніше…)