З 13 серпня 2020 року в корпусі № 1 ТДАТУ багатолюдно, тому що розпочато прийом електронних заяв на вступ до вишів. Майбутніх вступників університету зустрічають співробітники Приймальної комісії, серед яких і співробітники кафедри ТСС АПК ст. викладач Дереза С.В. та технік І категорії Комар А.С. Вони консультують випускників шкіл щодо подачі онлайн-заяви на вступ до закладу вищої освіти. Електронні заяви подають випускники коледжів на бакалавріат та бакалаври на магістратуру. Подача заяв здійснюється через електронні кабінети вступників та триватиме до 22 серпня 2020 року.

Перед поданням заяв вступники можуть оцінити свої шанси отримати бюджетне місце на конкретну спеціальність, скориставшись інформацією про прохідні бали минулих років на поточну конкурсну пропозицію. Як свідчить практика, кардинально вони не змінюються, лише можуть зростати на топові спеціальності.

Доцент кафедри ТСС АПКк.т.н. Болтянська Н.І.