19 березня розпочалася спартакіада «Здоров’я» серед професорсько-викладацького складу та співробітників Таврійського державного агротехнологічного університету ім. Дмитра Моторного з п’яти видів спорту: баскетбол, дартс, настільний теніс, волейбол, шахи.

Парад-відкриття урочисто відбувся о 15:00 годині на базі спортивного клубу «ТДАТУ-університет». Учасників спартакіади привітав ректор університету д.т.н., професор Володимир Миколайович Кюрчев та побажав командам доброго здоров’я, а найсильнішим і найвправнішим – перемоги.

Цього року серед співробітників Таврійського державного агротехнологічного університету ім. Дмитра Моторного  змагалося 7 збірних команд: механіко-технологічний факультет; енергетичний факультет; факультет економіки та бізнесу; факультет інженерії та комп’ютерних технологій; факультет агротехнологій та екології; «Управління» ТДАТУ і команда ННІ загальноуніверситетської підготовки.

В перший день на учасників чекали змагалися з двох видів спорту: баскетбол та дартс.

В складі команди механіко-технологічного факультету активну участь прийняли співробітники кафедри технічного сервісу та систем в АПК: к.т.н., доц. Радміла Вікторівна Склярк.т.н., ст. викл. Андрій Миколайович Бондар та технік Артем Станіславович Комар.

Бажаємо нашій команді перемоги у змаганнях!