Державна атестація проводиться після закінчення теоретичної та практичної підготовки з метою оцінки рівня знань та фактичної підготовленості до роботи за фахом вимогам стандарту вищої освіти.

Атестація здобувачів ступеня вищої  освіти «Бакалавр» здійснюється у формі комплексного державного кваліфікаційного екзамену з професійних дисциплін. Атестацію здійснює Державна екзаменаційна комісія, в склад якої входять голова – представник роботодавців відповідної спеціальності та провідні науково-педагогічні працівники випускових кафедр.

Так, співробітники кафедри «Технічний сервіс та системи в АПК» в.о. завідувача, к.т.н., доцент Смєлов Андрій Олександровичк.т.н., доцент Болтянська Наталія Іванівна та к.т.н., доцент Скляр Радміла Вікторівна є членами екзаменаційних комісій з комплексного державного кваліфікаційного екзамену для здобувачів ступеня вищої  освіти «Бакалавр» зі спеціальності 208 «Агроінженерія». Головами комісій було запрошено  висококваліфікованих фахівців галузі – директора ТОВ «СПП «Лана» Михайлівського району Верещагу Олексія Леонідовича та директора ФГ «Граніт» Приазовського району Ромалійського Степана Михайловича.

В обов’язки екзаменаційної комісії входило:

− оцінка науково-теоретичної та практичної підготовки здобувачів вищої освіти, які завершують навчання в університеті, з метою встановлення відповідності їх рівня підготовки вимогам стандартів вищої освіти;

− вирішення питань щодо присудження відповідного ступеня вищої освіти та присвоєння відповідної кваліфікації, а також про видачу диплому звичайного зразку або з відзнакою;

− надання пропозицій щодо подальшого поліпшення якості підготовки фахівців з певної спеціальності.

Екзаменаційні комісії працювали з 15 по 24 червня 2020 року з дотриманням всіх протиепідемічних заходів, спрямованих на запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2. В результаті роботи комісії всі здобувачі вищої освіти успішно склали комплексні державні кваліфікаційні екзамени  та отримали ступінь вищої освіти «Бакалавр». Кращі серед них отримали рекомендації до вступу на освітній рівень «Магістр».

Доцент кафедри ТСС АПК, к.т.н. Скляр Радміла Вікторівна