День вишиванки відзначають в третій четвер травня. Цьогоріч святу виповнюється 15 років, а день вишиванки припадає на 20 травня. День вишиванки в 2021 році присвячується музиці й довкіллю.

День вишиванки в Україні поки ще не стало офіційним національним святом, але все одно воно покликане сприяти єдності та культурному відродженню народу. Вишиванка – це культурна спадщина і невід’ємний символ українського народу з віковою історією. Останнім часом вишиванка стала головним символом патріотизму і любові до своєї країни. В сучасному житті вишиті сукні та сорочки вже стали модним предметом гардеробу.

У цей день українці вдягаються у вишиті речі і вирушають у своїх справах. Традиційне українське вбрання виглядає дуже святково і дарує всім відмінний настрій.

20 травня кафедра технічного сервісу та систем в АПК Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного долучилася до святкування Дня вишиванки, викладачі стали до роботи у вишитих сорочках, таким чином демонструючи свою любов до українських традицій та батьківщини. Ввечері співробітники кафедри прийняли участь у параді вишиванок у центральному парку культури та відпочинку, долучалися до екологічних акцій та слухали концерт.