TOP_101 липня 2019 року наукова бібліотека Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного представила Топ-10 найпопулярніших публікацій (детальніше…в Інституційному Репозитарії ТДАТУ, до яких найчастіше у ІІ кварталі 2019 року зверталися науковці. Стаття асистента кафедри технічного сервісу та систем в АПК Ольги Володимирівни В’юник також увійшла до цього Топу, а саме:

Самойчук К. О. Вплив відстані між соплами форсунок на характеристики протитечійно-струминного змішувача напоїв / К. О. Самойчук, В. Ф. Ялпачик,  О. В.  В’юник // Праці Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного. – Мелітополь: ТДАТУ імені Дмитра Моторного, 2019. – Вип. 19, т. 2. С. 3 –11 –  2 350 звернень