31 січня 2020 р. відбулось засідання кафедри ТСС АПК, на якому був заслуханий звіт про стажування викладачів Бондаря А.М. та Новика О.Ю. в ТОВ «Хавестер»,  яке розташоване в Первомайському районі Миколаївської області.

На засіданні були присутні: ректор університету д.т.н., проф. Кюрчев В.М., проректор доц. Ломейко О.П., декан механіко-технологічного факультету д.т.н., проф. Кюрчев С.В. та професорсько-викладацький склад кафедри ТСС АПК.

Доповідачі розповіли про підприємство, його розташування, перелік послуг, наявність машино-тракторного парку та сільськогосподарських машин. Також доповіли про ремонтно-обслуговуючу базу, організацію технічного обслуговування та ремонту машин на підприємстві.

Після закінчення доповіді виступили д.т.н., проф. Кюрчев В.М., доц. Ломейко О.П., д.т.н., проф. Кюрчев  С.В., проф. Сірий І.С., доц. Сорваніді Ю.Г., доц. Смєлов А.О. Було прийняте рішення звіт затвердити, а матеріали стажування включити до робочих програм навчальних дисциплін «Ремонт машин», «Технічний сервіс в АПК», «Організація робіт підприємств технічного обслуговування» та створити нові робочі місця для проведення лабораторних робіт. (детальніше…)