Стажування на виробництві – це одна з форм співпраці виробництва з викладачами ЗВО і є вагомою складовою підвищення якості навчального процесу.

Стажування на провідних підприємствах АПК дає можливість розширити і набути нові знання, засвоїти інноваційні технології, вивчити сучасне виробництво, у тому числі вітчизняний та зарубіжний досвід, ознайомитися з досягненнями в агропромисловій галузі і перспективами їх розвитку.

Викладачі кафедри технічного сервісу та систем в АПК: д.т.н., проф Дідур В.Ак.т.н., доц. Скляр Р.В.к.т.н., доц. Смєлов А.О.к.т.н., доц. Паніна В.В.к.т.н., доц. Болтянська Н.І.к.т.н., доц. Болтянський Б.В.ст. викл. Дереза С.В. проходили стажування з 20.11.2018 р. по 30.12.2018 р. на провідному підприємстві ТОВ «Дніпро»

Під час стажування викладачі пройшли ознайомлення з його структурними підрозділами, з умовами праці на виробництві. Ознайомилися з технологічним і електросиловим обладнанням ліній з очищення і обробки зернових культур. Технологічними процесами на фермі. Підприємство оснащене сучасним електросиловим обладнанням, пусковою і захисною апаратурою, контрольно-вимірювальними пристроями.

Стажування на підприємстві здійснювалося згідно програми стажування, що була складена і затверджена на засіданні кафедри ТСС в АПК  Таврійського державного агротехнологічного університету.

Стажування є продуктивною і цікавою формою освіти викладачів і сприяє самореалізації їх особистості, навчає їх, дає можливість набути цінного для професії передового досвіду, сприяє розвитку зв’язків між навчальним закладом і виробництвом.