З нагоди Міжнародного Дня студента, що відзначається 18 листопада 2018 року, керівництво Таврійського державного агротехнологічного університету в особі ректора Володимира Миколайовича Кюрчева відзначило найкращих з кращих студентів та нагородило їх почесними грамотами та грошовими преміями (детальна інформація).

За перемогу в обласному конкурсі «Студент року» оголосили подяку та нагородили грошовою премією у розмірі 1000 грн. у номінації «Студент – лідер студентського самоврядування року» Гончарова Кирила Дмитровича – 25 МБ АІ група, механіко-технологічного факультету,  куратор: завідувач кафедри технічного сервісу та систем в АПКд.т.н., проф. Володимир Аксентійович Дідур.

z-nahody-dnja-studenta-1

За перемогу в обласному конкурсі «Студент року» оголосили подяку та нагородили грошовою премією у розмірі 1000 грн. у номінації «Студент – спортсмен року» Царана Олександра Михайловича – 15 МБ АІ група, механіко-технологічного факультету,  куратор: викладач кафедри технічного сервісу та систем в АПК, к.т.н., ст. викл. Андрій Миколайович Бондар.

z-nahody-dnja-studenta-2

Кращою кімнатою гуртожитку університету №1 визнана кімната № 327, мешканцям оголошено подяку. Одним із мешканців кімнати є Черняєв Олександр Олександрович – 15 МБ АІ група, механіко-технологічного факультету,  куратор: викладач кафедри технічного сервісу та систем в АПКк.т.н., ст. викл. Андрій Миколайович Бондар.

z-nahody-dnja-studenta-3