Дуальна форма навчання передбачає поєднання навчання у закладах вищої освіти з навчанням на робочих місцях. Основне завдання упровадження елементів дуальної форми навчання – усунути основні недоліки традиційних форм і методів навчання майбутніх кваліфікованих робітників, подолати розрив між теорією і практикою, освітою й виробництвом, та підвищити якість підготовки кваліфікованих кадрів із урахуванням вимог роботодавців у рамках нових організаційно-відмінних форм навчання.

2 грудня 2019 року студенти 31 та 32 АІ групи Голубев Є.О., Лушпай В.М., Рябець Д.І, Ілащук Є.В., Радько М.М. та Сумятін С.В. прибули до ТОВ «Хавестер» Первомайського району Миколаївської області на дуальне навчання у супроводі викладачів кафедри ТСС АПК Бондаря А.М. та Новика О.Ю.

Студентів щиро зустріло керівництво підприємства, надало зручні умови проживання, спецодяг. В перший день було проведено інструктаж з охорони праці, екскурсія по виробничій базі підприємства. Кожний студент був закріплений за робочим місцем. Керівництво підприємства призначило кожному студенту відповідального куратора.

ТОВ «Хавестер» надає послуги по посіву соняшника, кукурудзи, сої та сорго, сучасними сівалками JOHN  DEERE та збирання врожаю комбайнами JOHN  DEERE, пропонує повний спектр запасних частин та паливно-мастильних матеріалів до сільськогосподарської техніки JOHN  DEERE.

ТОВ «Хавестер» займається відновленням просапних сівалок марок JOHN  DEERE, KINZE, GREAT PLAINS, тракторів та комбайнів JOHN  DEERE, та їх модернізацією. (детальніше…)