На базі Київського національного торговельно-економічного університету відбувся щорічний Всеукраїнський студентський конкурс бізнес-проєктів «Бізнес-трамплін». Він проходив в два етапи: І етап – подача заявок, розгляд та експертиза поданих проєктів, ІІ етап – фінал конкурсу (проведення on-line-батлу різнопланових бізнес-ідей), за підсумками якого були визначені переможці та номінанти конкурсу.

26-го листопада 2021 року відбувся фінал ІV Всеукраїнського конкурсу. Таврійський державний агротехнологічний університет імені Дмитра Моторного представляла команда з бізнес-проєктом «ЕКОБРИК» (виробництво екологічно чистих паливних брикетів). Авторами проєкту були Супрун Владислав Миколайович, здобувач СВО 11СПТ групи факультету економіки та бізнесу та Гера Андрій Миколайович, магістрант 25МБ АІ групи механіко-технологічного факультету. Керівники проєкту –  Болтянська Лариса Олексіївна, к.е.н., доцент, зав. кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності та Болтянський Борис Володимирович, к.т.н., доцент кафедри технічного сервісу та систем в АПК.

За оцінкою конкурсної комісії (журі) на підставі публічного захисту під час проведення фіналу Конкурсу учасники команди «ЕКОБРИК» зайняли почесне ІІ місце. (Детальніше…)

Вітаємо переможців конкурсу та бажаємо успіхів у реалізації

бізнес-ідей!

Доцент кафедри ТСС АПК Борис БОЛТЯНСЬКИЙ