21 березня 2018 року на базі кафедри фізичного виховання і спорту Таврійського державного агротехнологічного університету відбулося урочисте відкриття Всеукраїнських спортивних ігор серед студентів аграрних ВНЗ І-ІV рівнів акредитації.

Як вже стало традиційним, першим видом фінальних  змагань Всеукраїнських спортивних ігор серед студентів аграрних ВНЗ І-IV рівнів акредитації став гирьовий спорт, а збірна команда нашого університету вийшла на помости в статусі чемпіонів попередніх ігор 2016 року. У змаганнях прийняло участь понад 100 найсильніших спортсменів України!

У запеклій та чесній боротьбі збірна команда ТДАТУ посіла І місце (177 балів), випередивши збірні команди Харківський національного аграрного університету ім. В.В. Докучаєва (ІІ місце, 160 балів) та Вінницького національного аграрного університету (ІІІ місце, 151 бал). IV та V місця відповідно посіли команди Харківської державної зооветеринарної академії (145 балів) та Національного університету біоресурсів і природокористування України (м. Київ) (141 бал).

У складі збірної ТДАТУ з гирьового спорту на відмінно виступили наступні студенти:

Панков Дмитро (12 ЕЕЕ) – І місце (вагова категорія – до 60 кг);

Царан Олександр (25 САІ) – І місце (вагова категорія – до 65 кг);

Данилевський Сергій (12 САІ) – ІІ місце (вагова категорія – до 70 кг);

Гончаров Віктор (31 МБ) – І місце (вагова категорія – до 75 кг);

Чердаклієв Артем (21 СГМ) – ІІ місце (вагова категорія – до 80 кг);

Маранді Павло (22 МБАІ) – І місце (вагова категорія – понад 90 кг).

Всі чемпіони та призери змагань були нагороджені грамотами і медалями, а команди-призери отримала кубки.

Спортсменів підготував до змагань викладач кафедри фізичного виховання і спорту, заслужений тренер України, майстер спорту міжнародного класу з гирьового спорту Кубрак Сергій Іванович.

У проведенні змагання головному судді Кубраку Сергію Івановичу допомагала команда судей, які досягли серйозних спортивних досягнень у гирьовому спорті під його безпосереднім керівництвом: від І дорослого розряду до майстра спорту і чемпіону світу. У складі команди з 10 чоловік головному судді турніру допомагав Комар Артем Станіславович технік кафедри “Технічні системи технологій тваринництва”.

l2AuV_Kfgfs