Наукова бібліотека регулярно проводить моніторинг публікаційної активності наук1ово-педагогічних працівників університету. Підведення підсумків Топ-10 найпопулярніших публікацій в Інституційному Репозитарії ТДАТУ показало, що серед найпопулярніших публікацій третє місце посів навчальний посібник для виконання лабораторних робіт Машиновикористання техніки в тваринництві. Автори доцент Болтянська Н.І.професор Скляр О.Г., доцент Скляр Р.В., доцент Болтянський Б.В. та ст. викл. Дереза С.В.

У навчальному посібнику, який був виданий в 2019 році, зібраний, систематизований та викладений теоретичний і методичний матеріал, який охоплює практичні питання дисципліни «Машиновикористання техніки в тваринництві». Наведені загальні поняття про виробничі процеси у тваринництві та загальні питання проектування тваринницьких підприємств та основні відомості по проектуванню тваринницьких ферм і розробці генерального плану Розглянуто методи розробки та проектування потокових технологічних ліній обслуговування тварин і приготування кормів у тваринництві та основи теорії монтажу і пусконалагодження машин та обладнання тваринницьких підприємств (Детальніше…)

Доцент кафедри ТСС АПК Наталя Болтянська