Відбулось чергове заняття гуртка «Дослідження надійності систем керування колісних машин» під керівництвом ст. викл. кафедри ТСС АПК Бондара А.М., яке відбувалось у відповідності до затвердженого графіку роботи. Було розглянуто два питання:

1.Проблеми систем керування колісної сільськогосподарської техніки.

2.Надійність роботи оператора МТА на підвищених швидкісних режимах роботи.

Студенти з великою зацікавленістю прийняли участь у обговоренні цієї тематики та зʼясували для себе наскільки важливі транспортні питання для будь якого господарства та держави в цілому.

Було зʼясовано, що транспорт – специфічна галузь господарства. Він не створює, як інші виробничі сектори, нових матеріальних цінностей. Результатом роботи транспорту є переміщення вантажів і людей. Вантажний транспорт належить до виробничої сфери.

Важливість транспорту полягає в тому, що він забезпечує звʼязки між галузями, підприємствами, регіонами країни, зарубіжними державами. Без транспорту був би неможливий сам процес сучасного виробництва, для якого необхідні зв’язки щодо постачання сировини і продукції. Велика роль галузі у підвищенні рівня життя населення. У теперішній час у транспортних роботах зайнято близько 9.4% працюючих у господарському комплексі країни.

Ст. викл. кафедри ТСС АПК Бондар А.М.