18.05.21 на кафедрі «Технічний сервіс та системи а АПК» пройшла атестація здобувачів вищої освіти, які навчаються по дуальній формі. Вони в вигляді презентацій розповіли де вони працюють, чим займається підприємство, які роботи виконують, та що може бути використано в навчанні.  Всі  студенти були атестоовані. Керівники провідних підприємств дали високу оцінку такому способу навчання. На атестації були присутні студенти в кількості 19 чоловік та куратори дуального навчання від кафедри.

Дуальна форма здобуття освіти передбачає поєднання здобувачами теоретичної підготовки у закладах освіти з практичною — на робочих місцях задля набуття відповідної профкваліфікації.

Завдяки дуальному навчанню на підприємствах, пов’язаних з технічним сервісом, студенти закріплюють теоретичні знання, набувають навички  практичної роботи за технологією й організацією технічного сервісу машин і встаткування в АПК, складанні й веденні експлуатаційної й ремонтної документації на сервісних підприємствах,  а також навчаються забезпечувати працездатність сільськогосподарських машин за мінімальних витрат часу, трудових та матеріальних ресурсів, ознайомлюються з особливостями ремонтно-обслуговуючої бази АПК, системи підготовки та організації робіт сервісних підприємств, їх матеріально-технічного забезпечення, шляхів підвищення якості ремонтно-обслуговуючих послуг.

Дуальне навчання сприяє підвищенню рівня практичної підготовки студентів, формує й розвиває в них основні компетенцій, що у свою чергу сприяє підвищенню ефективності подальшої професійної діяльності, забезпечує рівновагу між попитом та пропозицією фахівців на ринку праці до того ж студенти мають можливість спробувати свої сили і зрозуміти правильність вибору спеціальності.

Старший викладач кафедри ТСС АПК Олексій Новик