Сьогодні в Мелітополі стартував Всеукраїнський фестиваль духової та естрадної музики «Таврійські сурми». У ньому беруть участь, як цивільні, так і військові музиканти з різних куточків України, які вже прибули до міста. Гостями фестивалю знову стали улюбленці публіки – Військовий оркестр Центру військово-музичного мистецтва Військово-Морських Сил Збройних Сил України.

О 10.00 в ДК Шевченко почалися конкурсні прослуховування. А вже о 14.00 з площі Перемоги стартував парад духових оркестрів. Жителі і гості міста пройшли від площі Перемоги по пр. Богдана Хмельницького, далі по центральній алеї парку до стадіону Спартак ім. Олега Олексенко. Тут о 14.30 відбулося офіційне відкриття фестивалю.

Серед учасників-конкурсантів фестивалю були і представники ТДАТУ. Співробітники кафедри прийшли підтримати вихованців рідного закладу вищої освіти і отримали незабутні враження від виступів конкурсантів.

Доцент кафедри ТСС АПК Наталя Болтянська