В рамках Грантової угоди щодо підтримання дистанційного навчання між Таврійським державним агротехнологічним університетом імені Дмитра Моторного і Проєктом USAID «Економічна підтримка Східної України», університет отримав відео- та ІТ-обладнання для оснащення двох лабораторій, а також чотири індивідуальні комплекти обладнання для викладачів, які використовуються за встановленим графіком роботи.

Впродовж навчального року було проведено неформальну підготовку щодо правильного та ефективного використання обладнання 35 представникам університету.

Зокрема, спікер Олег Котурга – професійний режисер монтажу з більш ніж 10-річним досвідом роботи, який є автором курсу з режисури монтажу в Final Cut Pro, Adobe Premiere і Davinci Resolve, поділився своїм досвідом в методах навчання монтажу. Тьютор розповів про концепцію роботи з продуктами компанії Adobe і детально розглянув, на що потрібно звертати увагу на самому старті роботи. На проведених вебінарах було акцентовано увагу на наступних питаннях:

  1. Технологія роботи – які обов’язкові етапи роботи і в якому порядку їх потрібно вибудовувати, роблячи монтаж.
  2. З чого почати монтаж – прості правила, з яких слід починати монтаж, щоб процес йшов швидко і якісно.
  3. Як утримати увагу глядача – аналіз відео, які захоплюють увагу з перших секунд і визначення принципів їх роботи.
  4. Формула крутого відео – ключові складові, які повинні бути в якісному відеоролику.
  5. Робочі інструменти – огляд програм для монтажу і інструментів, в яких потрібно працювати.

В навчанні взяли участь співробітники кафедри ТСС АПК в. о. зав. кафедри  Смєлов А.О., доцент Скляр Р.В.,  доцент Болтянська Н.І.

За підсумком процесу навчання базовому монтажу в Adobe Premiere Pro викладачі пройшли тестування та отримали сертифікати, що підтверджують їх нову кваліфікацію. (Детальніше…)

 Доцент кафедри ТСС АПК Наталя Болтянська