17-18 травня 2021 року за ініціативи Міністерства освіти і науки України, Харківського національного технічного університету сільського господарства імені Петра Василенка, Туркменського сільськогосподарського університету імені С.А. Ніязова, Наукового національного центру «ІМЕСГ» НААН України, Навчально-наукового інституту механотроніки і систем менеджменту в навчально-науковому інституті механотроніки і систем менеджменту Харківського національного технічного університету сільського господарства імені Петра Василенка проходила Міжнародна науково-практична конференція «МОЛОДЬ І ТЕХНІЧНИЙ ПРОГРЕС В АПВ».

Конференція працювала за наступними напрямами:

• Тракторна енергетика, автомобільний транспорт, альтернативні джерела енергії та теплоенергозбереження.
  • Сільськогосподарські машини.
  • Експлуатація машинно-тракторного парку та системи точного землеробства.
  • Мехатроніка технічних систем.
  • Якість, стандартизація та сертифікація.
  • Екологічно-ощадні технології в рослинництві та тваринництві, інженерна екологія та ресурсозбереження.
  • Земельне право та юридична практика в АПВ, безпека життєдіяльності.
  • Актуальні проблеми інноваційної економіки в АПВ.
  • Інформаційні технології, автоматизація, VR-технології та штучний інтелект в агровиробництві.
  • Переробка та зберігання сільськогосподарської продукції.

В роботі конференції активну участь з взяли проф. Скляр О.Г., доц. Скляр Р.В.доц. Болтянська Н.І.доц. Болтянський Б.В.проф. Журавель Д.П., ст. викл. Дереза С.В. та інж. Комар А.С. Конференцію було проведено дистанційно з використанням технології відеоконференції ZOOM. За результатами роботи конференції було сформовано Програму конференції та видано Збірник матеріалів. Доповідачі отримали сертифікати.

Доцент кафедри ТСС АПК Наталя Болтянська