14 травня 2021 року на базі Луганського національного аграрного університету було проведено І Міжнародну науково-практичну конференцію «Аграрна галузь сучасної України: проблеми та перспективи розвитку». Організаторами конференції виступили: Міністерство освіти і науки України, Інститут модернізації змісту освіти, Луганський національний аграрний університет, Проєкт USAID «Економічна підтримка східної України», Університет Вітовта Великого, Білоруський державний аграрний технічний університет, Донбаська державна машинобудівна академія,  Український клуб аграрного бізнесу.

Робота конференції була спрямована за такими тематичними напрямами:

• Проблеми сучасної агрономічної галузі та методи їх вирішення;
  • Новітні технології у цивільному будівництві, геодезії та землевпорядкуванні;
  • Охорона навколишнього середовища та промисловість: проблеми і перспективи взаємодії;
  • Харчові та біологічні технології: теорія та практика;
  • Актуальні проблеми ветеринарної медицини;
  • Економічні проблеми модернізації та інвестиційно-інноваційного розвитку підприємництва;
  • Технічні засоби в агропромисловому комплексі;
  • Філософські та гуманітарні проблеми освіти і науки

Співробітники кафедри профСкляр О.Г., доц. Скляр Р.В.доц. Болтянська Н.І., доц. Болтянський Б.В.,  інж. Комар А.С. та вихованці наукових гуртків кафедри взяли участь в роботі конференції в секції «Технічні засоби в агропромисловому комплексі».

Були представлені доповіді науковців, представників аграрних підприємств, органів місцевого самоврядування, аспірантів та докторантів, здобувачі вищої освіти, представників підприємств та організацій, зацікавлених у розвитку аграрного сектору української економіки. Конференцію було проведено дистанційно з використанням платформи Microsoft Teams. За результатами роботи конференції було сформовано Програму конференції та видано Збірник Матеріалів І Міжнародної науково-практичної конференції «Аграрна галузь сучасної України: проблеми та перспективи розвитку».

Доцент кафедри ТСС АПК Наталя Болтянська