3–5 травня 2021 р. в місті Афіни (Греція) було проведено XII Міжнародну науково-практичну конференцію «Current issues, achievements and prospects of Science and education», в якій взяли участь співробітники кафедри  д.т.н., проф. Дмитро ЖУРАВЕЛЬ та доцент Наталя БОЛТЯНСЬКА. Вона була присвячена актуальним проблемам, досягненням та перспективам розвитку науки та освіти. Під час роботи конференції були представлені доповіді більше, ніж 150 науковців з Європи, України, Казахстану і інших сусідніх країн.

Участь в міжнародних конференціях дозволяє заявити авторські права на опублікований матеріал, підготуватися до більш важливих наукових заходів, підтвердити свою активну діяльність в науковому середовищі.

За результатами роботи конференції була опублікована збірка наукових статей – це наукове та практичне видання, яке містить наукові статті студентів, аспірантів, кандидатів і докторів наук, наукових працівників та практиків. Статті містять дослідження, що відображають процеси та зміни в структурі сучасної науки. Збірник наукових статей призначений для студентів, аспірантів, докторантів, викладачів, дослідників, практиків та людей, які цікавляться тенденціями розвитку сучасної науки. Всі учасники цього заходу отримали іменні сертифікати.

Доцент кафедри ТСС АПК Наталя Болтянська