28 квітня 2021 року співробітники кафедри ТСС АПК в. о. зав. кафедри  Смєлов А.О., доцент Скляр Р.В.,  доцент Болтянська Н.І., доцент Шокарев О.М. взяли участь в семінарі з гарантами освітніх програм «Процедура моніторингу і періодичного перегляду освітніх програм ТДАТУ», на якому були присутні понад 50 науково-педагогічних працівників, що безпосередньо займаються удосконаленням освітніх програм Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного.

Освітні програми лежать в основі освітньої місії ТДАТУ. Вони надають здобувачам вищої освіти знання та навички, зокрема такі, що мають широке застосування, сприяючи особистісному розвитку здобувачів вищої освіти і їхній майбутній кар’єрі.

Тому, завідувачка відділу моніторингу якості освітньої діяльності Радміла Скляр в своїй доповіді детально зупинилася на обов’язкових етапах проходження зазначеної вище процедури, типових зауваженнях до структури і змісту освітніх програм відповідно до «Положення про освітні програми в ТДАТУ» та стандартів вищої освіти. Також, зазначила, що опитування стейкхолдерів щодо якості освітніх програм та якості освітнього процесу виконує в цьому питанні важливу функцію. (Детальніше…)

Доцент кафедри ТСС АПК  доцент Радміла Скляр