27–28 травня 2021 року на базі інженерно-технологічного факультету Уманського національного університету садівництва в онлайн-режимі відбулась VІІ Міжнародна науково-практична конференція «ІННОВАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ ВИРОЩУВАННЯ, ЗБЕРІГАННЯ І ПЕРЕРОБКИ ПРОДУКЦІЇ САДІВНИЦТВА ТА РОСЛИННИЦТВА», яка працювала за наступними напрямами:

Секція 1. Технології і технічні засоби сучасного агровиробництва.

Секція 2. Проблеми зберігання і переробки продукції садівництва та рослинництва.

Секція 3. Технічний сервіс та інженерний менеджмент.

Секція 4. Інженерно-технологічні досягнення у конструюванні машин та обладнання.

В роботі конференції активну участь з взяли  проф. Скляр О.Г., проф. Журавель Д.П.,  доц. Скляр Р.В. доц.  Паніна В.В.доц. Болтянська Н.І.ас. В’юник О.В.  та інж. Комар А.С. За результатами роботи конференції було сформовано Програму конференції та буде видано Збірник матеріалів конференції.

Доцент кафедри ТСС АПК Наталя Болтянська