6 квітня 2017 року закінчився черговий четвертий етап спартакіади “Здоров’я” серед професорсько-викладацького складу та співробітників ТДАТУ– змагання з волейболу.

За результатами напружених змагань І місце зайняла команда енергетичного факультету, ІІ місце – команда механіко-технологічного факультету, а ІІІ місце виборола команда управління.

В складі збірної команди механіко-технологічного факультету від кафедра технічних систем технологій тваринництва виступав технік Артем Комар.

Проте, не зважаючи на запеклий дух спортивної конкуренції, викладачі та співробітники вкотре продемонстрували теплі та дружні стосунки між факультетами.

Таблиця результатів спартакіади після четвертого етапу має наступний вигляд:

tabl-1

Отже, на даний час на механіко-технологічний факультет займає IV сходинку, на І місце претендує факультет економіки та бізнесу, на ІІ місце – енергетичний факультет та факультет інженерії та комп’ютерних технологій, на ІІІ місце – управління, на V місце – факультет агротехнологій та екології.

У понеділок, 10 квітня розпочинаються змагання з шахів. Запрошуються всі шанувальники та вболівальники цієї гри!

k8m0w7ymfjy 5krss36lsto 7h8hz1rdoww