Будь-який заклад освіти починається з «Дня відкритих дверей». Саме після цієї події більшість абітурієнтів приймають остаточне рішення: вступати чи ні в обраний заклад вищої освіти. Двічі на рік Таврійський державний агротехнологічний університет імені Дмитра Моторного радо вітає майбутніх абітурієнтів в своїх стінах.

2 жовтня 2021 року відбувся «День відкритих дверей», на який були запрошені учні випускних класів та їх батьки. Запрошення до участі у заході заздалегідь було розіслане випускникам закладів загальної середньої та професійно-технічної освіти. Майбутні вступники мали змогу більш тісно ознайомитись з університетом та його науково-матеріальною базою. Слід відзначити, що у цьому році захід був проведений у форматі професійного хайпу, на якому кожна спеціальність презентувала школярам основні компетентності, які вони зможуть опанувати вподовж навчання з обраної спеціальності.

Майбутні студенти могли взяти участь у майстер-класах і тренінгах, які були організовані в різних локаціях факультетів та ознайомитись з сучасною технікою і новітніми технологіями в сільскогосподарській, переробній і харчовій галузі. Однією з локацій, яку вони побачили стали макети обладнання, яке використовують в освітньому процесі Навчально-наукової лабораторії з утримання та розведення перепелів кафедри технічного сервісу та систем в АПК. Провідні викладачі кафедри  розповіли про особливості створення та функціонування живої лабораторії. (Детальніше…)

Доцент кафедри ТСС АПК Наталя Болтянська