tss-apk-vnpk-suchasni-problemy-ta-tehnolohiji-ahrarnoho-sektoru-ukrajiny-2019-121 листопада 2019 року за ініціативи Міністерства освіти і науки України, відокремленого підрозділу Національного університету біоресурсів і природокористування України «Ніжинський агротехнічний інститут» (м. Ніжин) та Національного університету біоресурсів і природокористування України (м. Київ) проводилась Всеукраїнська науково-практична конференція «Сучасні проблеми та технології аграрного сектору України»Активну участь в роботі конференції приймали співробітники кафедри технічного сервісу та систем в АПК: к.т.н., доц. Скляр Р.В., к.т.н., проф. Скляр О.Г., к.т.н., доц. Дашивець Г.І.к.т.н., доц. Паніна В.В.к.т.н., доц. Болтянська Н.І.ст. викл. Новик О.Ю.  та технік Комар А.С. Метою конференції був пошук рішень з розробки та впровадження сучасної техніки та технологій в агропромислове виробництво, а також поширення наукових теоретичних і практичних знань серед учених, викладачів, студентів, аспірантів, докторантів та зацікавлених осіб.