1 березня 2021 року відбулось засідання відділу моніторингу якості освітньої діяльності, який відповідає за функціонування системи внутрішнього забезпечення якості вищої освіти в Таврійському державному агротехнологічному університеті імені Дмитра Моторного. На засіданні були присутні: начальник Науково-методичного центру, доцент  кафедри ТСС АПК Наталя Болтянська; завідувачка відділу, доцент кафедри ТСС АПК Радміла Скляр; голови методичних комісій факультетів: механіко-технологічного, в.о. зав. кафедри ТСС АПК Андрій Смєлов; економіки та бізнесу Анна Костякова; агротехнологій та екології Олена Григоренко, енергетики і комп’ютерних технологій Діна Нестерчук; ННІ загальноуніверситетської підготовки Галина Тараненко.

На порядок денний були винесені наступні питання:

• моніторинг освітніх програм з метою оновлення або модернізації;
  • результати опитувань здобувачів вищої освіти з академічної доброчесності;
  • модернізація освітніх програм ОС «Магістр» зі спеціальностей 133 «Галузеве машинобудування», 181 «Харчові технології», 201 «Агрономія», по яким були затверджені стандарти вищої освіти;
  • затвердження плану перевірок якості проведення занять викладачами;
  • актуальність курсу підвищення педагогічної майстерності «Розвиток гнучких навичок (soft skills) викладачів вищої школи».

Відділ моніторингу якості освітньої діяльності відповідно до Положення про систему внутрішнього забезпечення якості вищої освіти приймає участь у  моніторингу навчальних і освітніх програм, підвищення педагогічної майстерності викладачів, якості викладання дисциплін, опитування стейкхолдерів, дотримання норм академічної доброчесності тощо. Тому, цим питанням було приділено особливу увагу на засіданні.

Доцент кафедри ТСС АПК Радміла Скляр