25 лютого 2021 року співробітники кафедри доц. Скляр Р.В.доц. Болтянська Н.І. та інженер Комар А.С. взяли участь в пленарному засіданні VІІІ Міжнародної науково-технічної конференції з нагоди 114-ї річниці від дня народження доктора технічних наук, професора, член-кореспондента ВАСГНІЛ, віцепрезидента УАСГН Крамарова Володимира Савовича (1906-1987) «Крамаровські читання».

На відкритті конференції з вітальним словом, за доручення ректора НУБіП України, академіка НАПН України, голови організаційного комітету Станіслава Ніколаєнка, виступив декан факультету конструювання та дизайну, заступник голови організаційного комітету, доцент Зіновій Ружило.

На конференції було розглянуто історичні аспекти розвитку ремонтного виробництва, особистий внесок доктора технічних наук, професора, члена-кореспондента ВАСГНІЛ, віце-президента УАСГН Крамарова В.С. у забезпечення надійності сільськогосподарської техніки, формування наукового потенціалу інженерної галузі.

Участь у конференції взяли відомі вчені, дійсні члени Національної академії аграрних наук України, представники навчальних закладів та наукових установ України.

Доцент кафедри ТСС АПК Наталя Болтянська