16 жовтня 2019 р. в м. Запоріжжя на території військової частини А-1978 відбувся обласний військово-спортивний конкурс «Призовник – 2019» для працюючої та студентської молоді, в якому прийняла участь збірна ТДАТУ під керівництвом викладача кафедри ТСС в АПК ст. викл. Сергія Володимировича Дерези.

В сумарному заліку команда ТДАТУ (капітан Сапунов О.А. 26 МБ АІ) зайняла почесне 2-е місце з 18 збірних команд вищих навчальних закладів Запорізької області. Найкращі результати показали представники команди ТДАТУ Сапунов Олексій і Малишев Олександр при неповному розбиранні та збиранні на час автомату АКС-74. Студенти ТДАТУ зайняли перше командне місце в цьому виді конкурсу, а Сапунов Олексій завоював першість в індивідуальному заліку (детальніше…).