09 грудня 2021 року на базі ВП НУБіП України «Ніжинський агротехнічний інститут» відбулася Всеукраїнська науково-практична інтернет-конференція «Міжгалузеві наукові дослідження: можливості та варіанти впровадження»,

Організатор конференції Національний університет біоресурсів і природокористування України. Найбільш активними учасниками конференції були представники: НУБіП, ТДАТУ, Національного університету «Чернігівська політехніка», Донецького національного університету імені Василя Стуса, Уманського національного університету садівництва, ВП НУБіП України «Бережанський агротехнічний інститут», ВП НУБіП України «Ніжинський агротехнічний інститут» та інші.

Основними тематичними напрямами роботи конференції були:

Секція 1. Трансформація продовольчої безпеки в Україні.

Секція 2. Digital-агро: тренди та проблеми.

Секція 3. Біотехнологія в сучасному світі: користь і ризики

Секція 4. Регіональна економіка і збалансоване природокористування

Секція 5. Обліково-аналітичне забезпечення суб’єктів господарювання в умовах сталого розвитку

Секція 6. Міждисциплінарний підхід у підготовці майбутніх фахівців у ЗВО.

В роботі конференції від кафедри «Технічний сервіс та системи в АПК» ТДАТУ взяв участь ст. викл.  Грицаєнко Ігор Миколайович.

За результатами конференції опубліковано електронний науковий збірник із присвоєнням кодів УДК та ISBN. Збірник тез розміщений для обговорення на сайті інституту в розділі «Наукова та інноваційна діяльність – результати конференцій» (http://nati.org.ua/content/2021-rik).

В роботі секції 1 була представлена тема: «ПРОЄКТУВАННЯ СТАЛОГО РОЗВИТКУ АГРАРНОГО ВИРОБНИЦТВА».

Ст. викладач кафедри ТСС АПК Ігор ГРИЦАЄНКО