24-26 листопада 2021 року в AJP у Гожув-Велькопольському (Польша) проводилася Międzynarodowy konferencji naukowo-technicznej «Nowoczesne Technologie w Przemyśle».Згідно програми конференції 26.11.2021 р. на секції «Виробництво та машинобудування» з доповідями виступили професор кафедри ТСС АПК Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного Дмитро Журавель «Method of evaluation of wear of materials of cylinder-piston group of diesel engines in the environment of biodiesel fuels» та доцент Борис Болтянський «The process of operation of a mobile straw spreading unit with a rotary-finger working body – experimental research».За підсумками роботи Міжнародної науково-технічної конференції планується публікація збірнику наукових статей, що індексується у базі даних Scopus.

Доцент кафедри ТСС АПК Борис БОЛТЯНСЬКИЙ