З 7 по 10 вересня 2021 року в місті Одеса проходила III Міжнародна конференція Грабченко з перспективних виробничих процесів (InterPartner – 2021: 3rd Grabchenko’s international Сonference on Advanced Manufacturing Processes).

В роботі конференції активну участь взяла доцент кафедри ТСС АПК Наталя БолтянськаДля будь-якого науковця  участь в конференції є дуже важливою і цікавою подією, можливість виступити на якій  надає науковцю безліч перспектив і потенційних переваг.

Першою і найбільш очевидною  перевагою є практика самих виступів.  Тож не складно помітити, що найбільш помітні і популярні вчені є за сумісництвом відмінними ораторами. Конференція – це один з найпростіших і дієвих способів заявити про себе. При регулярних відвідинах подібних заходів ім’я  науковця завжди буде на слуху, що обов’язково зіграє свою роль в довгостроковій перспективі. На конференціях роботи науковців  піддаються  увазі інших колег, які зможуть поставити гострі питання і обов’язково вкажуть на всі спірні моменти. Ще однією перевагою участі в конференціях є зустріч на них однодумців та майбутніх партнерів з досліджень, спілкування з якими може позитивно позначитися на подальшій  діяльності науковця. На конференції можна знайти потенційних партнерів і спонсорів для досліджень науковця. Це може здатися фантастичним, але серйозні домовленості дуже часто укладаються прямо на конференціях, що сприяє  фінансуванню наукових робіт. Участь в конференціях прямо пов’язана з публікаціями в різних журналах, адже їх представники також присутні на подібних заходах.

За результатами роботи конференції доповідач отримала сертифікат учасника, а стаття буде опублікована в виданні, що індексується в наукометричній базі Scopus.

Доцент кафедри ТСС АПК Наталя Болтянська

Certificate_2021-3rd Grabchenko’s international Сonference on Advanced Manufacturing Processes